Zayıflatan Maydanoz Kürü

Karaciğer yağlanmasını önlemenin yanı sıra kilo vermeye yardımcı maydanoz kürü daha sağlıklı bir vücuda sahip olmayı sağlar. Diğer detaylar...

Karaciğer yağlanmasını önlemenin yanı sıra kilo vermeye yardımcı maydanoz kürü daha sağlıklı bir vücuda sahip olmayı sağlar. İçerisinde bulunan güçlü antioksidanlar sayesinde zararlı maddelerin dışarı atılmasını da sağlayan maydanoz idrar söktürücü özelliğe de sahiptir.

Zayıflatan Maydanoz Kürü Tarifi

Maydanoz kürü hazırlamak için dallarıyla birlikte yirmi dal maydanoz, bir adet limonun suyu ve bir bardak suya ihtiyaç vardır. Öncelikle maydanozlar ve limon iyice yıkanır. Ardından maydanozlar blendara koyulur üzerine limonun suyu ve su ilave edilir. Hepsinin karıştırılması sonucunda kür hazır hale gelecektir. Genellikle maydanoz kürü on beş gün boyunca uygulanır ve daha sonra ara verilir. Böylece etkileri daha uzun süre ve sağlıklı olacaktır.

Zayıflatan Maydanoz Kürü başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Kilo Verme kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/kilo-verme/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.