Yüz şekline göre güneş gözlüğü modelleri

Yüz şekline göre güneş gözlüğü modelleri oldukça kapsamlı bir konudur. Sizlere küçük ve kısa tüyolar vererek...

Yüz şekline göre güneş gözlüğü modelleri oldukça kapsamlı bir konudur. Sizlere küçük ve kısa tüyolar vererek kendi yüz şeklinize uygun olarak güneş gözlüğü seçmenize yardımcı olacağız.

İşte konu ile ilgili detaylar…

Büyük gözlükler herkesin vazgeçilmezidir. Fakat yüzü küçük olanların ve uzun olanların büyük gözlüklerden kaçınması gerekmektedir. Büyük gözlük yuvarlak yüz hattına sahip olan yanakları dolgun olan kişilerin tercihi olduğunda, vücut ile orantılı bir hal alacaktır.

Uzun yüzlü kişilerin ve uzun boylu kişilerin altı çerçevesiz gözlükler seçmesi, onların yüzünü daha ön plana çıkaracaktır.

Gözlük camı renkleri kişilerin saç renklerine ve giydikleri kıyafete göre değişse de, cilt tipinize en uygun şekilde uyum sağlayacak tonları tercih etmelisiniz. Bu şekilde kullanacağınız güneş gözlüğü ile bir çerçevede buluşmuş olursunuz.

Yüz şekline göre güneş gözlüğü modelleri başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Moda kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/moda linki üzerinden ulaşabilirsiniz.