Sirkeli su içmek kilo verdirir mi?

Yapılan bazı çalışmalara göre sirkeli su ile kilo vermek mümkün olabilir. Bunun için özellikle elma sirkesi tercih edilmekte olup...

Yapılan bazı çalışmalara göre sirkeli su ile kilo vermek mümkün olabilir. Bunun için özellikle elma sirkesi tercih edilmekte olup göbek yağları eritilebilir. Düşük kalorili olması ve uzun süre boyunca tokluk hissi sağlaması sirkenin en önemli yararları arasında yer alır.

İşte konu ile ilgili olarak detaylar…

Zayıflamak İçin Sirkeli Su

Kilo vermek için sirkeli su içilmek istendiğinde; sirkenin tek başına tüketilmemesi ve mutlaka su ile karıştırılması gerekir. Buna alternatif olarak zeytinyağı ile karıştırılıp de tüketilebilir.

Genellikle sirkeli su akşam yemeklerinden önce olacak şekilde bir bardak içilir. Ancak asidik bir yapıda olmasından dolayı çok fazla miktarda ya da sıklıkla sirkeli su içmemeye dikkat edilmelidir. Aksi takdirde olumlu etkiler tersine dönebilir.

Sirkeli su içmek kilo verdirir mi? başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Kilo Verme kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/kilo-verme/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.