Minimalist Dekorasyon Nasıl Olur?

Minimalist dekorasyon az eşya ile sade ve şık bir görünüm elde edilen dekorasyon şeklidir. Bu dekorasyon türünde renk seçimleri sade renklerden yana yapılır. Detaylar yazımızda!

Minimalist dekorasyon az eşya ile sade ve şık bir görünüm elde edilen dekorasyon şeklidir. Bu dekorasyon türünde renk seçimleri sade renklerden yana yapılır. En çok tercih edilen renk tonlarında bakıldığında bunlar arasında nude, siyah, bej, sütlü kahve, gri gibi tonlar yer alır.

Minimalist Dekorasyon İçin Mobilya Tercihi

Sadelikten yana olan minimal ev dekorasyonu için sade tasarıma sahip olan, tek renkli mobilyalar öne çıkar. Özellikle ahşap mobilyalar bu dekorasyon türünde sıklıkla kullanılır. Kitaplık, masa, sandalye, koltuk gibi parçaların her biri göz yormayan modellerden seçilir.

Minimal dekorasyon için aydınlatma seçerken ise daha çok geometrik hatları olan bakır, beyaz ya da siyah gibi renklere sahip sarkıt, lambader, abajur ya da spot kullanılabilir. Bunlar aynı zamanda modern dekorasyon için de tercih edilebilir.

Minimalist Dekorasyon Nasıl Olur? başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Dekorasyon kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/dekorasyon/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pelin Keskin
Latest posts by Pelin Keskin (see all)