Mandal ile yapılabilecek ev dekorasyon ürünleri

Mandal oldukça kullanışlı bir dekorasyon aracıdır. Hayal gücüne göre değişik dekorasyon ürünleri...

Mandal oldukça kullanışlı bir dekorasyon aracıdır. Hayal gücüne göre değişik dekorasyon ürünleri hazırlanabilir. Bunlar yapılırken tahta renksiz mandal kullanılması hem yapıştırmayı kolaylaştırır hem de üzerinin boyanmasına zemin hazırlar. İşte Mandal ile yapılabilecek ev dekorasyon ürünleri hakkında detaylar…

Mandalları yapıştırırken peligon benzeri Japon yapıştırıcıları kullanabiliriz. Bunun yanında yoğurt tutkalı adı verilen beyaz yapıştırıcı kullanmak da hem sağlıklı hem de kolay yapışmaya yardımcı bir maddedir.

Ev dekorasyonu ürünü olarak; mandalları hayal gücüne göre yan yana yapıştırarak sepet ya da nihale hazırlanabilir. Bununla birlikte mevcut sepet ya da kavanozun üzerine yapıştırılarak şık bir görüntü sağlayabilir. Ayrıca bu kavanozlar banyoda kullanılacak dekoratif ürünler olabilir. Bunları banyonun rengine uygun olarak da boyarsanız oldukça kullanışlı ürünler elde etmiş olursunuz.

Mevcut saksının üzerine sırayla dizilerek yapıştırılan mandallar daha kır evi dekorasyonu yaratmanıza olanak sağlayacaktır.

Mandal ile yapılabilecek ev dekorasyon ürünleri başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Dekorasyon kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/dekorasyon/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.