LC Waikiki’den metaverse hamlesi

Türkiye’nin önde gelen perakende markalarından olan LC Waikiki’den metaverse hamlesi geldi. İşte konuya ilişkin detaylar.

LC Waikiki çalışmalarını paylaştı

LC Waikiki, müştekilerine meta deneyim sunmak için düğmeye bastı. Kendi içinde kurduğu meta ekip tarafından meta-store  / mağaza-ötesi çalışmasına ait ilk görselleri paylaştı. İşte o çalışmalara ilişkin bir fotoğraf aşağıda.

 

LC Waikiki tarafından yapılan açıklama doğrultusunda; LC Waikiki metaverse evreninin getirdiği etkileyici deneyimleme potansiyeli ile çevrimiçi ve çevrimdışı alışveriş alışkanlıklarında yeni bir sayfa amayı hedefliyor.

LC Waikiki Dijital Dönüşüm ve Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Şerafettin Özer, gelişen teknoloji yardımı ile fiziksel ortamlarda, dijital kanallarda ve bütünleşik olarak çoklu kanallarda olmak üzere 3 başlıkta ele alacaklarını belirterek bu heyecan verici değişimi, hem şirket içindeki meta ekibi ile hem de dış kaynaklarla yöneteceklerini vurguladı.

Sitemizde yer alan içerikler bilgilendirme amaçlı olup, yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. LC Waikiki’den metaverse hamlesi başlıklı yazımızı okudunuz. Yazımızı geliştirmek ve sorularınız hakkında yanıt arayabilmek adına yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir