Kendimi nazardan nasıl korurum?

Kendimi nazardan nasıl korurum? sorusu birçok kişinin aklında olmaktadır. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu ele alarak; detayları paylaşıyoruz. İlk olarak...

Kendimi nazardan nasıl korurum? sorusu birçok kişinin aklında olmaktadır. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu ele alarak; detayları paylaşıyoruz. İlk olarak nazardan korunmak için yapılan ilk şey genellikle nazar boncuğu oluyor. Ancak nazar boncuğu batıl inanıştır…

İşte konu ile ilgili detaylar…

Nazar boncuğu batıl inanıştır. Fakat fizik kuralları ile de mavi rengin insanın negatif enerjisi yönünde araştırılmaları nazar boncuğunun bilinçli şekilde takılmasını göstermektedir.

Eğer batıl inançları olmayan biriyseniz nazar boncuğuna inanmıyorsunuz demektir. O halde sizlere ikinci bir yol olan dua yöntemini önerebiliriz.

Nazardan korunmanın en etkili yolu her gün düzenli olarak Felak, Nas surelerini okumaktır. Bu iki ayet nazar ve büyü için indirilmiş olup kişilerin kendini korumasına yardımcı olur.

Duaya sıcak bakmayan biriyseniz, nazarı eşyaya yansıtma yöntemini deneyebilirsiniz. Görüşmekten hoşlanmadığınız bir kişi ile bir arada bulunmak zorundasınız. Fakat ne dese size nazarının değdiğini düşünüyorsunuz.

Onunla bir araya geldikten sonra kendinize ait bir cam eşyayı kırmak nazarın o cepheye yönelmesini sağlayacaktır. Bu iş genellikle bir çay bardağı ya da çay tabağı kırmayı tercih ederler. Anadolu’ da oldukça yaygın olan bu gelenek ile yanlışlıkla bir bardak, tabak kırılsa da “nazar çıktı” cümlesini duymuşsunuzdur. Bu cümle bu gelenekten gelmektedir.

Kendimi nazardan nasıl korurum? başlıklı yazımızı okudunuz. Sitemizde bulunan diğer yazıları keşfetmeye anasayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz, www.furyana.com