Kaş ve Kirpik Uzatan Tarif

Yeni trendler ile uzun kaş ve uzun kirpik modası geri döndü. Sizler de güzellik merkezlerine gitmeden ve bütçenizi zorlamadan evde kaş ve kirpiklerinizi uzatabilirsiniz. Bu uzamanın sağlıklı ve güzel olması gerekmektedir. Bu basit tarif ile kaş ve kirpikleriniz hem sıklaşacak hem uzayacak ve hem de rengi değişerek boyamış gibi güzel ve doğal görünecek.

Güzel demlenmiş bir Türk çayı ve bir fincan yapılmış Türk kahvesinden birer tatlı kaşığı oranlarında alınır. Makyaj pamuklarını batırarak kirpiklere, kulak çubuğu ile de kaşlara içten dışa doğru olacak şekilde ılık uygulama yapılır. Günde bir kere bu uygulamanın yapılması yeterlidir. Uygulamadan sonra yüzü yıkamaya gerek yoktur. Gözün enfeksiyon kapmaması için her kullanımda yeni demlenmiş çay ve kahve olması gerekmektedir.

Kaş ve Kirpik Uzatan Tarif yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Moda kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/moda linki üzerinden ulaşabilirsiniz.