Kaş nasıl doldurulur? Kaş doldurma yöntemleri nelerdir?

Gür görünmeyen, seyrek veya ince kaşlarınızdan şikayetçi misiniz? Eğer şikayetçi iseniz bu yazımız tam da sizler için!

Gür görünmeyen, seyrek veya ince kaşlarınızdan şikayetçi misiniz? Eğer şikayetçi iseniz bu yazımız tam da sizler için. Yüzünüzdeki ifadeyi tamamen değiştirebilen kaşlar için boşlukları pratik yöntemler ile doldurabilirsiniz. İşte doğal görünen kaş doldurma yöntemleri ile ilgili detaylar;

Kaş maskarası ile kaş doldurma: Kaş maskarası kullanarak gün içinde kaşlarınızdaki boşlukları pratik bir şekilde doldurabilirsiniz. Kaşlarınızı doldurup hem de sabitlemenizi sağlayacaktır.

Pomad ile kaş doldurma: Kaşlarınıza pomad kullanarak istediğiniz görüntüyü verebilirsiniz. Fırçası açılı olduğundan dolayı doğal bir sonuç verecektir.

Kalem ile kaş doldurma: Ucu sivri bir kaş kalemi kullanarak kaşlarınızdaki boşlukları doldurmak için kullanabilirsiniz. Kalemin rengini koyu seçerek kaşların belirginliğini arttırabilirsiniz. Çok belirgin olmasını istemiyorsanız da kalemin rengini açık seçmeniz uygun olacaktır. Kalem ile kaşlarınızı boyadıktan sonra kaş fırçası ile tarayıp daha da doğal bir görünüm kazanabilirsiniz.

Kaş nasıl doldurulur? Kaş doldurma yöntemleri nelerdir? başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz.