Kalıcı oje nedir? Nasıl yapılır?

Tırnak bakımı kadınların vazgeçilmez tutkusudur. Birbirinden renkli ojeler de değişen ruh hallerine göre bayanların tırnaklarında...

Tırnak bakımı kadınların vazgeçilmez tutkusudur. Birbirinden renkli ojeler de değişen ruh hallerine göre bayanların tırnaklarında güzelliklerine güzellik katar. Milyonlarca oje çeşidi olmasına rağmen sizler hep aynı renkte takılıp kalıyorsanız kalıcı oje tam da size göre bir uygulamadır. İşte kalıcı oje nedir? Nasıl yapılır? başlıklı yazımız hakkında detaylar…

Kalıcı oje sayesinde; aynı rengi sürekli olarak sürüp durmak zorunda kalmazsınız. Tırnaklarınız her zamanki güzelliğinde ve bakımında görülür. Bu aralar arama motorlarında en sık aranan sorular kalıcı oje nedir ve nasıl yapılır? olmuştur.

Ojeler suya değdiğinde ya da iki günde herhangi bir zedelenme ile hemen çıkan uygulamalardır. Kalıcı oje uzun zaman deformasyona uğramayan bir oje türüdür.

Kalıcı oje yalnızca kuaförlerde ya da güzellik salonlarında yapılmaktadır. Şişe tarzında evde sürülebilecek modelleri bulunmamaktadır. Markasına ve kalitesine göre 250 TL. İle 1.500 TL. arasında değişmektedir. İşlem 30 dakika sürmektedir. Kullanım ömrü de 2 hafta ile sınırlıdır.

Kalıcı oje nedir? Nasıl yapılır? başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Sağlık kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/saglik/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.