Kabarık gelinlikler kime yakışır? (Prenses gelinlik)

Vücut şekline göre kabarık yani prenses model gelinlik kimlere yakışır? İşte detaylar...

Elma tipli kadınlar karın bölgesinden kilo almaya müsait olan kişilerdir. İşte prenses model kabarık gelinlikler kime yakışır başlıklı yazımız için detaylar…

Seçecekleri prenses model bir kabarık gelinlik sayesinde vücudundaki kalın beli düz hat olarak gösterecek ve eteğinin kabarıklığı ile de kalçalarının küçüklüğünü kapatacaktır. Bu nedenle elma vücut tipi olan kadınların kabarık gelinlik tercih etmesi gerekmektedir.

Ayrıca armut vücut tipine sahip olan kişiler ise, beli ince fakat baseni geniş olan kişilerdir. Orantısız vücut ölçüleri nedeni ile kalçalarda ki fazlalığı göstermemek adına kabarık gelinlik modeli olan prenses model gelinlik tercih etmesi önerilir.

Özetle kabarık gelinlik kime yakışır diye sorulacak olursa elma tipi ve armut tipi olan kadınların bir numaralı tercihi olmalıdır. Ayrıca bu vücut tipine sahip olan bayanların da boylarının uzun olması kabarık gelinliği taşıyacak orantıya sahip olmasına neden olmaktadır.

Kabarık gelinlikler kime yakışır? (Prenses gelinlik) başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Moda kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/moda linki üzerinden ulaşabilirsiniz.