Jadore Toka Trendi

Jadore tokaları 2019 yılının en popüler konularından biridir. Moda konusunda kadınların saç tasarımlarını şekillendirecek cinste ve modelde uygulamaları ile ünlenmiştir.

Jadore tokaları 2019 yılının en popüler konularından biridir. Moda konusunda kadınların saç tasarımlarını şekillendirecek cinste ve modelde uygulamaları ile ünlenm11iştir. Jadore tokaları sayesinde toka popülaritesi başlamıştır. Bu tokalar ince uzun ve küt şekilde olması nedeni ile bizleri 90’lı yıllara götürmektedir. Boyutu tel tokalardan biraz daha uzundur. Aynı zamanda tel tokalardan da oldukça kalındır. Bu tokaları tel toka kullanır gibi tek taraflı sağda ya da solda olmak kaydı ile yana iki tane takmak kısa saçlı kadınların kullanacağı saç modasıdır. Uzun saçlı kadınlarda bu şekilde kullanabilir. Ancak onlarda saçları topuz yapmak ve topuzun üzerine bir tane Jadore toka yerleştirmek yeni saç trendlerinden sayılmaktadır. Hem baharda hem de yazın plajlarda sık sık Jadore tokaları görülecek ve saç modası takip edilecektir.

Jadore Toka Trendi başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Moda kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/moda linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pelin Keskin
Latest posts by Pelin Keskin (see all)