İlk buluşmada nasıl davranılmalıdır?

İlk buluşmada kadınlar ve erkekler için önerilerimiz yazımızda!

İlk buluşma, kadınlar ve erkekler için stres uyandıran, heyecanlı bir durumdur. Yanlış izlenim bırakmaktan, kendinizi ifade edememekten ya da yanlış anlaşılmaktan korkulur. Kısıtlı bir süre içinde hayatınızı bir filmin fragmanı edası ile karşınızdakini sıkmayacak bir şekilde anlatmak gerekir. Kahve eşliğinde hayata dair sohbet edilir, hobilerden bahsedilir. İlk buluşmalar gergindir, telaşlıdır. Kendinizi tam olarak ifade edebilmeniz düşük bir ihtimaldir.

Yıllar sonra çift olarak düşünülecektir ilk buluşmada yaşananlar. İşte ilk buluşmada kadınlar ve erkekler için önerilerimiz aşağıda yer almaktadır…

İlk Buluşmada Kadınlar

Kadınlar için ilk buluşma erkeklere oranla daha streslidir. Bu stresi ve karşı cinsi tanıma merakını direkt olarak yansıtmamak her zaman kadınlarda daha gizemli bir hava yaratır. Erkekler çok soru soran kadınlardan hoşlanmaz. Kadınların ilk buluşmasında soru sormaktansa kendinden yeteri kadar bahsetmesi ve soru sormadan da karşıdakine kendini anlatma fırsatı vermesi önemli bir davranıştır.

İlk Buluşmada Erkekler

İlk buluşma zamanı erkekler daha rahat tavırlar sergilemektedir. Bu da onları daha cool bir havaya sokmaktadır. Kadınların yüzde doksanı bu cool tavırlardan etkilenir. Bu nedenle rahat erkeklerin her zaman daha bir sıfır önde başladıklarını bildirmek isteriz. Erkekler davranış olarak beden dilini kullanmayı bilmelidir. El ve kol hareketlerini ve yüz mimiklerini çok fazla kullanmak karşısındaki bayanı etkilemekten ziyade onu o ortamdan uzaklaştırmak isteyecektir.

İlk buluşmada nasıl davranılmalıdır? başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Aşk ve İlişkiler kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/ask-ve-iliskiler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pelin Keskin
Latest posts by Pelin Keskin (see all)