İlişkileri Bitiren Nedenler

Bazı davranışlar vardır ki onlar zaman içerisinde ilişkilerin bitmesi üzerinde doğrudan etkili olur. Bunların başında kadın ya da erkeğin partnerine çok bağlı olması gelir.

Bazı davranışlar vardır ki onlar zaman içerisinde ilişkilerin bitmesi üzerinde doğrudan etkili olur. Bunların başında kadın ya da erkeğin partnerine çok bağlı olması gelir. Tek taraflı olduğunda bu durum karşı taraf için sıkıcı ve bunaltıcı hale gelebilir. Buna bir de kıskançlık ekleniyorsa o ilişkinin zarar görmesi artık kaçınılmazdır. Dolayısıyla bu bağlılık seviyesi çiftler arasında doğru ayarlanmalıdır.

İlişkiler Neden Biter?

İlişkileri bitiren nedenler arasında asla tartışmamak da yer alır. Bu sebep ilk duyulduğunda kulağa garip gelse de yaşanan bazı durumların üzerinin örtülüp geçildiğini, çözülmeden bırakıldığını ifade edebilir. Tarafların içerisinde birken sorunlar hiç beklenmedik bir anda patlak vererek tarafları ayrılığa sürükleyebilir.

İlişkileri Bitiren Nedenler başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Aşk ve İlişkiler kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/ask-ve-iliskiler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pelin Keskin