Hakkımızda

Furyana.com olarak; 2022 yılının ilk çeyreğinde yayın hayatımıza başladık. Kripto para ve metaverse ile ilgili güncel haberleri ve teknik terimleri okuyucularımıza ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Peki biz kimiz?

Metaverse ve kripto para konularında ilgili, birbirini tamamlayan iki yakın arkadaştan oluşuyoruz. Ayrıca sitemize dışarıdan destekleyen yazarlar da bulunmaktadır.

Amaçlarımız nedir? 

Kripto para, Metaverse ve NFT konularında ülkemizde akla gelen ilk haber sitesi olmak. Bu amacımızı gerçekleştirmek adına çok çalışmaktayız.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yer alan içerikler, tanıtım yazıları, teknik bilgiler yatırım tavsiyesi içermez. Sayfamız genel itibari ile bilgilendirme amaçlı olarak içerik üretmektedir. Tarafınızca yapılacak olan yatırımlar ve olası zararlardan furyana.com sorumlu değildir.

Aynı zamanda sitemizde bulunan reklam alanlarındaki afiş ve site içerisindeki sponsorlu içerikler olmak üzere üçüncü taraf reklam verenlerin linkleri bulunabilir. Bu linkler farklı sitelere açılmaktadır ve bu sitelerden furyana.com sorumlu değildir. Sitemizde yer alan gönderi ya da reklam metinleri yatırım tavsiyesi değildir.