Gratis kart ücretli mi?

Gratis kart nasıl alınır? Gratis kart ücretli mi? İşte soruların yanıtlarını sizler ile paylaşıyoruz...

Gratis kampanyalarından yararlanmak adına Gratis Kart sahibi olmamız gerekiyor. Bu yazımız içerisinde Gratis kart ücretli mi? sorusunu yanıtlayarak detayları sizler ile paylaşacağız. İşte konu ile ilgili olarak detaylar…

Gratis Kart nasıl alınır? 

Gratis kart sahibi olmak için ya da Gratis kartınızla size özel kampanyalardan yararlanmak için GRATIS KAYIT yazıp 7889‘a SMS gönderebilirsiniz. Bu gönderdiğiniz SMS ücretsizdir. Ardından SMS ile size bir aktivasyon kodu ve link gelecektir. İlgili linke giriş yapıp; telefon numaranızı ve size gelen aktivasyon kodunu girerek kartınızı aktif edebilirsiniz.

Peki Gratis Kart ücretli mi Furyana?

Yukarıda belirttiğimiz şekilde Gratis Karta sanal olarak sahip olduğunuzda sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Gratis mağazalarında bulunan görevliye kayıt olurken kullandığınız telefon numaranızı vererek kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Fiziki olarak bir Gratis Kart sahibi olmak istiyorsanız da; Gratis mağazalarındaki görevliye talebinizi iletebilirsiniz. Bu şekilde yaklaşık 2 TL gibi bir ücrete fiziki bir karta sahip olabilirsiniz. Verdiğimiz ücret yaklaşık bir ücrettir. Zamanla değişiklik gösterebilir. En net bilgiyi görevliden alabilirsiniz.

Daha detaylı bilgilere Gratis’in resmi sitesi ve mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Gratis kart ücretli mi? başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Güzellik kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/guzellik/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.