Gratis Kart Nasıl Alınır?

Ülkemizde kozmetik sektöründe lider konumda bulunan ve tüm ihtiyaçlarımızı en uygun ücretlerle karşılayabildiğimiz; Gratis'in kartı nasıl alınır?

Ülkemizde kozmetik sektöründe lider konumda bulunan ve tüm ihtiyaçlarımızı en uygun ücretlerle karşılayabildiğimiz; Gratis‘ten hangimiz alışveriş yapmadık çılgınlar gibi?  Bir de özel günlerde ve resmi tatillerde sundukları indirimler ile mağazalarda adım atılacak yer kalmıyor, fakat olsun. Herkes bu kampanyaların peşinde. Bu kampanyalardan yararlanabilmek için de Gratis Karta ihtiyacınız var. Peki Gratis Kart Nasıl Alınır? İşte bu sorunun cevabını sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

TANITIM: Bedava internet kampanyaları, aktif çekilişler, kozmetik kampanyaları ve diğer tüm avantajlı içerikleri bir araya getiren okampanya.com adresiniz ziyaret ettiniz mi? İşte linki burada: www.okampanya.com

GRATIS KAYIT yazıp, 7889’a ücretsiz olarak SMS göndererek ön kaydı yapabilirsiniz. Bu SMS’i gönderdikten sonra; telefonunuza SMS ile bir link gönderilecektir. İlgili link üzerinden ya da gratis.com adresi üzerinden bilgilerinizi girerek telefon numaranız ile birlikte Gratis Kart kullanmaya başlayabilirsiniz.

Üyelik için ön kayıt oluşturduktan sonra kart bilgilerinizi 1 ay içinde doldurmanız gerekmektedir. Eğer bilgilerinizi doldurmazsanız 1 ay sonunda kartınız geçerliliğini yitirecektir. 2019 yılı itibari ile Gratis Kart üzerinden alışverişinize istinaden puan kazanımı yapılamayacaktır. Gratis tarafından kişiye özel olarak tanımlanan kampanyalar geçerli olacaktır.

Gratis Kart Nasıl Alınır? başlıklı yazımızı okudunuz. Daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizi incelemeye www.furyana.com linkini tıklayarak ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

Pelin Keskin
Latest posts by Pelin Keskin (see all)