Göğüs sarkmasını önlemenin doğal yolları

Her kadının kabusu olan göğüs sarkmasını önlemek için...

Her kadının kabusu olan göğüs sarkmasını önlemenin doğal yolları ile ilgili olarak detaylı bilgileri siz değerli takipçilerimiz ile paylaşıyoruz. İşte konu ile ilgili olarak detaylar…

Zeytinyağı Masajı

Zeytinyağının içerisinde antioksidan ve anti aging içeren maddeler bulunmaktadır. Bu sayede sarkma ve deri yaşlanmalarına karşı da önemli oranda etkilidir. Eğer göğüs sarkması problemi yaşamak istemiyorsanız ve göğüslerinizi toparlamaya yardımcı doğal formüller arayışı içindeyseniz, haftada bir zeytinyağı ile göğüslerinize dairesel hareketle masaj yapabilirsiniz.

Zeytinyağı bir gece göğüslerinizde kaldığı zaman yani bu masajı yatmadan hemen önce yapıp ardından durulamadan uyuduğunuz zaman sabah etkisini hissedeceksiniz. Bir gece göğüs üzerinde kalan zeytinyağı içerdiği maddeler ile cildi hemen toparlamaya başlayacaktır.

Sabah duşunuzu aldıktan sonra da cildinizde hem zeytinyağının yumuşak dokusunu hem de toparlayıcı özelliğini anında hissedeceksiniz.

Buz Masajı

Buzun da göğüsler üzerinde tıpkı zeytinyağı gibi toparlayıcı etkisi bulunmaktadır. Haftada bir duş sırasında ister 5 dakika soğuk su ile masaj yapın isterseniz de 5 – 10 dakika buz kalıbı ile masaj yapın fark etmez, buzun toparlayıcı etkisini hissedersiniz.

Göğüs sarkmasını önlemenin doğal yolları başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Sağlık kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/saglik/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ebru Gören
Latest posts by Ebru Gören (see all)