Göbek yağlarını eriten salatalık kürü nasıl hazırlanır?

Göbek yağlarını eriten salatalık kürü genellikle çay şeklinde hazırlanır. Çoğunlukla fazla şeker tüketimi, yeteri miktarda su içmeme...

Göbek yağlarını eriten salatalık kürü genellikle çay şeklinde hazırlanır. Çoğunlukla fazla şeker tüketimi, yeteri miktarda su içmeme, hareketsiz yaşam tarzı gibi nedenlerden dolayı meydana gelen göbek yağları için doğal kürler sıklıkla tercih edilir. Hazırlanan bu doğal kürler sindirimi kolay hale getirirken metabolizmanın hız kazanmasını sağlar.

Göbek Eriten Salatalık Çayı

Göbek eriten salatalık çayı için gerekli malzemeler birer tane limon ve salatalık, bir tatlı kaşığı zencefil, on iki dal taze nanedir. Çayı hazırlamak için limon ile salatalık dilimlenerek sürahiye ya da şişeye koyulur. İçerisine nane ile zencefil ilave edilir ve suyla karıştırılarak bir gün boyunca bekletilir. Ardından çay içemeye hazır hale gelir.

Göbek yağlarını eriten salatalık kürü nasıl hazırlanır? başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Kilo Verme kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/kilo-verme/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.