Doğru güneş kremi nasıl seçilir?

Doğru güneş kremi vücudun yapısına uygun şekilde seçilmektedir. Her güneş kremi her cilt için...

Doğru güneş kremi vücudun yapısına uygun şekilde seçilmektedir. Her güneş kremi her cilt için uygun değildir. Bunun için öncelikli olarak insanların cilt tipini iyi olarak bilmesi belirlemesi gerekir. Doğru güneş kremi nasıl seçilir konusu yazımızda…

İşte konu ile ilgili detaylar…

Cilt tipi seçildikten sonra güneş kreminin markası da seçilmektedir. Piyasada 20 TL gibi bir fiyata güneş kremi olduğu gibi 300 TL’ye de güneş kremi bulunmaktadır. Burada en etkili seçim bilindik bir marka olmasıdır. Markalar içeriklerini ve kaç faktöre kadar etkili olduğunu kremlerin üzerinde tüketiciler ile paylaşmaktadır.

Markanın belirlenmesinin ardından sonraki aşama ise; kaç faktöre kadar bronzlaşmak istendiğinin belirlenmesidir. Bu sayede faktör belirlenerek güneşten koruyuculuk seçilmektedir.

Herkesin kendi bütçesine ve vücut tipine göre belirleyeceği güneş kremleri bir başkasına etki etmeyebilir. Bu nedenle güneş kremlerinin de aynı diş fırçası ya da gözlük gibi kişiye özgü olması gerekmektedir.

Doğru güneş kremi nasıl seçilir? başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Ayrıca sitemizi incelemeye anasayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.furyana.com

Pelin Keskin
Latest posts by Pelin Keskin (see all)