Değerlenecek Metaverse coinleri nelerdir?

Metaverse coinleri son zamanlarda popülerliğini oldukça arttırdı. Yüzlerce projeler ortaya çıkmaya başladı. Biz de bu yazımız içerisinde Değerlenecek Metaverse coinleri nelerdir? sorusunu yanıtlamaya çalıştık. Kemerlerinizi takın, uçuşa geçiyoruz. İşte detaylar…

Kripto para piyasasında çeşitli bir gündemin ortaya çıkması, yatırımcılar için günlük bir sorudur. Bilindiği üzere Facebook’un son günlerde Metaverse ile ilgili açıklamaları Metaverse odaklı coinlerin hareketini ateşledi. Bu faaliyetin bir sonucu sonuç olarak, birçok yatırımcı, değişen miktarlarda Metaverse birimleri satın aldı.

Piyasada 5.000’den fazla kripto para olduğu göz önüne alındığında, bu coinlerden hangisinin umut verici veya satın almaya değer olduğunu tahmin etmek zor. Günümüzde kripto para analistlerinin yorumları ve tüm bu projelerin kritik mirası ışığında, projeleri tartıştık. Gelecekte yararlanılabilecek metaverse sahipleri. Söz konusu projelerin gelecek düzeyi kesin olarak bilinmemekle birlikte bazı çıkarımlar yapılabilir: İşte güncel piyasa yorumları ve uzman analistlerin geleceğe yönelik tahminleri.

Değerlenecek Metaverse Coinleri

  • Axi Infinity Coin
  • Decentraland Coin
  • Enjin Coin
  • The Sandbox Coin
  • Illuvium Coin

Yukarıda kripto para dünyasındaki en popüler Metaverse paralarını listeledik. Gelecekte çok daha değerli hale gelmesi beklenen bu kripto paralara olan talep her geçen gün artıyor. Şimdi onları daha iyi tanımak için bu Metaverse parçalarını tek tek açıklayacağız. Gelin bu kripto paraları birlikte inceleyelim.

Axie Infinity (AXS):

Axie Infinity projesinin özüne inmek gerekirse; Ağırlıklı olarak oyunlar ve metaverse üzerinde çalışan bir kripto para birimi olduğunu söyleyebiliriz. Axie’nin ana hedefi, Blockchain teknolojisini küresel kitleye eğlenceli bir şekilde tanıtmaktır. ETH ağı üzerinde faaliyet gösteren AXS, oynayarak kazanabileceğiniz kripto paradır.

Tabii bunlara ek olarak borsa yatırımları da var; Oyunda AXS Coin Token (SLP) ve diğer oyunlar çeşitli şekillerde kazanılabiliyor.Axie oyununu oynayan oyuncular Axie dünyasında Axies üretiyor, bağış topluyor ve kripto para için rekabet ediyor.

Esasen Metaverse’in başarılı kripto para birimleri arasında yer alan coin AXS’den bahsederken, son zamanlarda Metaverse’e odaklanması nedeniyle yükselişini yorumlayan uzmanlar tahminlerini yapıyorlar. 2021’den itibaren. Uzmanlara göre bu rakam BTC’nin hareketine bağlı. Yine de artabilir veya azalabilir.

Decentraland Coin (MANA):

Metaverse kripto para birimleri denilince ilk akla gelen projelerden biri olan MANA, 2021 yılında özellikle geçtiğimiz hafta inanılmaz bir performans sergiledi. Yazının yazıldığı sırada 2,77 dolar olarak fiyatlandırılan MANA’ya hızlıca bir göz atalım. Mana Coin, metaverse’e odaklanan bir kripto para birimidir. Sanat, eğlence ve oyun endüstrisine yenilik getirmek için doğmuş bir projedir. Ayrıca içerik üreticileri ve tasarımcılar için oluşturulmuştur. Yapımlar, her biri NFT ile temsil edilen ve etkinliklere katılabilen 90.000 lot LAND’den oluşan Metaverse adlı sanal bir evrende yapılmaktadır.

Peki uzmanlar Mana adlı kripto para biriminin geleceği hakkında ne diyor? Digital Money Price sistem analistleri, Mana jetonunu 5 yıllık bir süre için değerlendirir. Mana’nın 2021 sonunda göreceği fiyat 4,26 dolar olurken, 2022’de göreceği ortalama tutar 4,92 dolar olacak. Aynı analiz sistemi 2023 yılına kadar 5,99 dolar civarında olacağını gösteriyor. Digital Coin’e göre fiyat 2024’te 6,61 dolara, 2025’in sonunda ise 6,61 dolara ulaşacak. Beklenen fiyat 8,24 dolar.

Enjin Coin (ENJ):

Project Metaverse’in son hit kripto parası ENJ coindir. Enjin, ETH blok zincirinde çalışan bir kripto para birimidir. Web sayfalarında ve çevrimiçi oyunlarda kullanım için dijital bir para birimi olan ENJ de meta veri deposuna odaklanarak çalışır. 2009 yılında piyasaya sürülen Enjin, bir oyun geliştiricisidir. Oyun dünyasında kullanılan, tanınan ve tanınan bir markadır.

Diğer Metaverse projelerinden en belirgin farkı diğer topluluklara göre daha geniş bir oyuncu kitlesine sahip olması dolayısıyla daha büyük oyuncu gruplarını içermesidir.Analistlerin tahminlerine göre ENJ yakın gelecekte çok iyi seviyelere gelebilir. ENJ coin 2021 sonunda 4,68 dolar. 2022’de 5,59 dolara ulaşacağını düşünürsek 6,90 dolara ulaşabilir.

The Sandbox Coin (SAND):

Metaverse Binance kripto para birimleri tarafından desteklenen bir diğer proje ise The Snadbox (SAND). Para şirketleri ile ortaklığı olan bir para projesidir. Projenin sloganı “Kazanmak İçin Oyna”dır. SAND, diğer projeler gibi oyunda kullanılan bir coindir, oynarken SAND jetonları kazanmanızı sağlayan platform 5 yıldır uzmanlar tarafından derecelendirilmiştir.

Dijital para fiyatlandırma sistemi altında SAND 2021 sonunda 4,47 dolara düşebilir. Bu rakam 2022’de 5,16 dolara ulaşabilir. Sistem altında 2023’te 7,81 dolara, sistemde ise 7,81 dolara ulaşabilir. 2023. 6,32 dolar olmasını bekliyor. 2024’e kadar 2025 için planlanıyor Ortalama fiyat 9,18 $.

Illuvium Coin (ILV):

Illuvium adlı kripto para Eylül 2021’de Binance Borsası’nda halka açıldı ve birçok yatırımcının dikkatini çekti. Aslında, bu süre zarfında iyi artışlar gören ILV şimdi toparlanıyor. Son gün 1.219 dolar civarındaydı. Peki ILV Coin nedir? ve neden artış beklenmekte?

Illuvium kripto para birimi, ETH blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir kripto para projesidir. Aynı zamanda Illuvium savaş oyununun yerel simgesidir. Analistler, ILV madeni paranın geleceğinin yıl sonuna kadar 1.882 dolar civarında olabileceğini tahmin ediyor. 2022’de ortalama 2.205 dolar. 535 dolar civarında 2023’te 2.535 dolar değerinde girmesi bekleniyor.

Sitemizde yer alan içerikler bilgilendirme amaçlı olup, yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Değerlenecek Metaverse coinleri nelerdir?  başlıklı yazımızı okudunuz. Yazımızı geliştirmek ve sorularınız hakkında yanıt arayabilmek adına yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.