Basenleri eritmek için evde ne yapılabilir?

Bazenleri eritmek için evde birtakım egzersizler yapılabilir...

Bazenleri eritmek için evde birtakım egzersizler yapılabilir. Bunun için en etkili yöntemleri aşağıda sizlerle paylaştık.

İşte konu ile ilgili olarak detaylar…

Pilates: Pilates ile basen bölgesi forma girmektedir. Bu sayede düzenli yapılan bir pilates eğitimi ile basenler hem sıkılaşacak hem de sıkılaştığı gibi küçülme yaşanacaktır.

Bisiklet: Evde bisiklet ve benzeri spor aletlerine binmek, kalça bölgesini çalıştırmaktadır. Baldırdan kalçaya uzanan bölümün de düzenli yapılan bisiklet egzersizleri ile kasa dönüşeceği ve oradaki yağların yok olacağı bilinmektedir.

İp Atlamak: Bunu yapmak için en alt katta ya da müstakil evde oturuyor olmanız gerek. İp atlamak hem yorucu hem de anında etkisini gösteren bir egzersiz dalıdır. Aynı zamanda da oldukça gürültü çıkarmaktadır. Basenleri eritmek için, ip atlamak anında etki gösterecek ve yaptığınız gürültüye değecektir.

Şınav Çekmek: Her şınav çekme hareketinde kalçalar da gerilip gevşeyerek çalışma gösterir. Düzenli çalışma gösteren basen bölgesindeki yağlar giderek yerini kasa bırakacaktır. Bu da basenlerin erimesi ve yok olması anlamına gelmektedir.

Basenleri eritmek için evde ne yapılabilir? başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Güzellik kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza furyana.com/guzellik linki üzerinden ulaşabilirsiniz.