Bahar düğünü yapmak isteyenlere tavsiyeler

Bahar mevsimi çiftlerin hayatlarını birleştirdiği en popüler mevsim olarak biliniyor. İşte bahar düğünü yapmak isteyenlere tavsiyeler...

Bahar mevsimi çiftlerin hayatlarını birleştirdiği en popüler mevsim olarak biliniyor. İşte bahar düğünü yapmak isteyenlere tavsiyeler yazımızda…

Kır Düğünü

Bahar düğünü yapmak isteyen çiftler özellikle çiçek temalı ve kır temalı düğünleri tercih etmektedir. Zaten mevsimin nimetlerinden yararlanmak için de bu gereklidir. Bahar aylarında bulunduğunuz yerde kır düğünü hizmeti veren organizasyon şirketleri ile konuşabilir ve mekan ayarlamasında bulunabilirsiniz.

Kır Çiçekleri

Bahar düğünlerinin olmazsa olmazı çiçek temasıdır. Gelinin en sevdiği çiçekler ile bezenmiş bir düğün temasına kim evet demez ki! Bu nedenle eğer kır düğünü yapabilecek imkanı bulunmayan çiftler var ise, baharın hakkını vermek için; düğün yapacakları yerlerde bahar çiçeklerinden oluşan temalar ile masaları ya da yerleri süsleyebilir.

Gelin Tacı

Artık gelin taçlarında; taş ve parıltılar tarihe karıştı. Çiçek modası pırlanta modasını geride bırakmış durumda. Bu nedenle gelin taçları da bahar temasına uygun şekilde çiçek temalı olabilir. Ayrıca gelinlerin saçları da bahara uygun şekilde topuz değil taçla birlikte açık modeller tercih edilebilir. Bu hem mekana hem de konsepte gelinin uyum sağlamasıdır.

Bahar düğünü yapmak isteyenlere tavsiyeler başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Aşk ve İlişkiler kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/ask-ve-iliskiler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pelin Keskin
Latest posts by Pelin Keskin (see all)