Ağdadan sonra oluşan kızarıklar nasıl geçer?

Ağda her yaptıranın korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Çünkü...

Ağda her yaptıranın korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Çünkü öncesinde, ağda sırasında ve sonrasında sürekli bir dert olarak görünüyor. Halbuki ağda sonrasında oluşabilecek kızarıklık ve yanma lekelerinin de anında yok edildiğinin bilinmesi gerektir. Bu yazımız içerisinde Ağdadan sonra oluşan kızarıklar nasıl geçer? sorusunu yanıtladık.

Ağdadan sonra oluşan kızarıkların çözümüne yönelik üç yöntemi sizler ile paylaştık. İşte o yöntemler aşağıda bulunmaktadır.

Bebek pudrası kullanarak

Bebek pudrasının içeriği, kızarıklık ve tahriş olmuş bölgeyi sakinleştirmek üzere formulize edilmiştir. Bu nedenle ağdadan hemen sonra bebek pudrası sürülmesi kızarıklığın yok edilmesinde yardımcıdır.

Zeytinyağı kullanarak

Zeytinyağının yatıştırıcı özelliği sayesinde birçok kadın ağdadan sonra zeytinyağı kullanır. Bu sayede hem istenmeyen tüylerden kurtulmuş hem de bebek kadar yumuşak cilde sahip olmuş olur.

Madacascol Krem kullanarak

Ünlü fenomenlerin de bir numaralı önerdiği krem aslında hekimlerin ameliyat izleri için ya da ödem şişlikleri için önerdiği bir kremdir. Fakat ağda sonrası birçok güzellik salonunda kullanılmaktadır.

Ağdadan sonra oluşan kızarıklar nasıl geçer? başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Sağlık kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/saglik/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.