Abiye Kombin önerileri

Abiye kombini yaparken doğru parçaları bir araya getirmek önemlidir. Öncelikle giyilecek olan abiye vücut tipine göre tercih edilmelidir. Detaylar yazımızda!

Abiye kombini yaparken doğru parçaları bir araya getirmek önemlidir. Öncelikle giyilecek olan abiye vücut tipine göre tercih edilmelidir. Aksi durum daha kilolu ya da kötü bir görüntüye yol açabilir. Ayakkabı, çanta, kolye, küpe, bileklik gibi aksesuarlar seçilirken elbise ile uyum içerisinde olmasına özen gösterilmelidir. Ayakkabı ve çanta seçimi birbiriyle uyumlu tarzlarda ve renklerde olmalıdır. Özellikle bej, krem gibi tonlar pek çok tarza ve zevke uyum sağlamasından dolayı daha çok tercih edilir.

Abiye Elbise Kombini

Seçilen abiye elbise gösterişli ve ağır ise aksesuar seçiminde sade davranılmalıdır. Aynı anda küpe, kolye ya da bileklik kullanmak yerine bunlardan sadece biri takılabilir. Benzer durum ayakkabı ve çanta için de geçerlidir. Özellikle çantalarda küçük portföy tarzı abiye çantaları kullanmak daha uygun olur. Örnek abiye elbise kombin fotoğrafı aşağıda yer almaktadır.

Abiye Kombin önerileri başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Moda kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/moda linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pelin Keskin
Latest posts by Pelin Keskin (see all)