2019 Yılı Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2019 yılı tesettürlü gelinlikler için yenilikler yılı olmuştur. Bu sayede birçok gelin yeniliğe açık ve tesettür şıklığını bir arada yaşayabilmektedirler. Bu yıl kabarık olan...

2019 yılı tesettürlü gelinlikler için yenilikler yılı olmuştur. Bu sayede birçok gelin yeniliğe açık ve tesettür şıklığını bir arada yaşayabilmektedirler. Bu yıl kabarık olan prenses gelinlik modeller tesettür modasının başında gelmektedir. Bunun yanında da kollarda bulunan dantel detayları 2019 yılının getirdiği yeniliklerdir. Tesettür modasında tüm kolların dantel içerisinde olması gelinliğe bir bütünlük getirmiştir.

Ayrıca gelin başında bulunan iğnelerin ya da taşların yerini 2019 yılında çiçekler almıştır. Bu eşarp çiçekleri daha zarif ve kır düğünü yapmak isteyen tesettürlü gelinlerin imdadına yetişmektedir. Salon düğünlerinde oldukça fazla tercih edilmese de açık hava düğünlerinde çiçek detayları tesettür gelinlik modellerinin içerisinde yer almaktadır.

2019 Yılı Tesettürlü Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Moda kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/moda linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ebru Gören

Kitap, gazete, dergi okumak benim için vazgeçilmezler arasında. Her gün farklı şeyleri keşfedip, farklı pencerelerden bakmayı seviyorum. Hayattan öğrendiklerimi ve araştırmalarıma göre makalelerimi yazıyorum.
Ebru Gören