2019 Yılı Bahar Kombinleri

2019 yılının ilk baharını karşıladığımız bu günlerde kolayca kombin çeşitleri oluşturup şık bir görünüm elde etmek mümkün. Kadife elbiseler bu yılın gözdesi olduğu için bahar aylarında da içerisine ince bir kazakla ya da beyaz bir bluz ile kadife elbise kombinleri deneyebilirsiniz. Kadife elbiseler mini ve midi boylarda hem spor hem de şıklığın bir işareti olarak yansıyacaktır.

Balon kollu kazaklar bahar aylarında en sık tercih edilen ürünlerdendir. Yeni yılın trendini kış aylarında sıklıkla kullanan bayanlar, yaza girmeden önce baharda da bu yılın son kombinlerini balon kazaklar ile oluşturabilirler. Balon kazaklar mini etek veya kadife kotlar ile şıklığınıza şıklık katacak cinsten ürünlerdir. 2019 yılı bayanlar için etek ve mini elbise yılı olduğu için bahar aylarında da iç ısıtacak sıcacık renkte etekler ve desenli bluzler ile kombinler yapılabilir.

2019 Yılı Bahar Kombinleri başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Moda kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/moda linki üzerinden ulaşabilirsiniz.