2019 Yılı Aksesuar Trendleri

Aksesuarlar 2019 yılında hayatımıza oldukça hızlıca girdi. Geçtiğimiz yıllarda aksesuarlar hiç bu kadar popüler değildi. Öncelikli aksesuar ürünü şapkalardan oluştu. Kış aylarını kombinlerimize şapka tamamlaması yaparak geçirdik. Ayrıca birbirinden yeni markalar kemer ve takı aksesuarları için göz doldurur nitelikte tanıtımlarını gerçekleştirdi.

Bereleri bahar aylarında da hala devam etmesi üzerine kullanabilirsiniz. Bu yılın aksesuar trendinde popülerlik taçlarda da kendini belli etmektedir. Butiklerde satılan ya da Instagram üzerinden taç satışı yapan birçok yer kendine özel tasarımlarını yansıtmaya başladı. Bunun nedeni ise; 2019 aksesuar trendinin iri ve kalın taçlardan oluşmasından kaynaklı olması. Bu tarz taçlar yuvarlak yüzlü kadınlarda daha hoş durmakta ve yüzünüze yakıştığını düşündüğünüz taçları takmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu taçlar Türkiye dışında dünyada da trend olma yolunda devam etmektedir.

2019 Yılı Aksesuar Trendleri başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Moda kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/moda linki üzerinden ulaşabilirsiniz.