2019 Yaz sezonu çanta modelleri nelerdir?

2019 yaz sezonu çanta modellerini düşündüğümüzde; bu yaz bol bol küçük çanta görebileceğimizi söyleyebiliriz...

2019 yaz sezonu çanta modelleri kapsamında çantaları inceleyecek olursak, bu yaz bol bol küçük çanta görebileceğimizi söyleyebiliriz. Geçen sezonun iri ve büyük çantaları bu yıl kendini daha küçük çantalara bırakmış durumdadır.

Kolye tipli çanta: İçine sadece telefon ve bir miktar para alabilen; cüzdanın bile sığmayacağı ve boyna asılarak kullanılan çantalar 2019 yazında sıklıkla karşımıza çıkabilir.

İki tarzlı çantalar: Bu çantalar da oldukça küçük boyutta olup iki adet çanta takılmasını sağlayacak tarzdadır. Bu sayede kullanışı kolay ve düzenlidir.

El çantaları: Gene küçük boyutta çantalar olarak karşımıza çıkar. İçerisine sadece cüzdan ve telefon sığabilecek boyuttadır. Kola takılacak askısı olmadan elde taşınan çantalar oldukça zarif ve yazın sıklıkla kullanılacak cinstendir.

2019 Yaz sezonu çanta modelleri nelerdir? başlıklı yazımızı okudunuz. Siz de yorumlarınızı yazarak yazımızı zenginleştirebilmemiz için bize destek olabilirsiniz. Moda kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza https://furyana.com/moda linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ebru Gören
Latest posts by Ebru Gören (see all)